FANDOM


150px-Ct
Ctwin

Anti Terörist(özgün adı Counter-Terrorist, kısaca CT) Counter-Strike Online'da yer alan bir sınıftır. Oyunda Anti-Teröristler iyi olan taraftır. Teröristlere karşı mücadele ederler. 

SınıflarEdit

Oyunda buluna Anti-Terörist sınıfları şu şekildedir:

KlasikEdit

Urban
Ana Madde: Seal Takımı 6.

ST-6 (daha sonra DEVGRU olarak bilinmiştir) 1980'de denizci binbaşı Richard Marcinko tarafından kurulmuştur. Dünya çapında Amerikan hedeflerine yapılacak saldırılara karşı koymak üzere kurulmuştur.

Gsg9
Ana Madde: GSG-9.

GSG-9 1972 Munih Olimpiyatları sırasında bir çok İsrailli sporcunun öldürülmesi sonucu kurulmuştur.

Sas
Ana Madde: SAS.

Dünyaca ünlü İngiliz SAS birliği, 2. Dünya Savaşı sırasında İngiliz Binbaşı David Stirling tarafından kurulmuştur. Görevleri savaş boyunca düşman hattının arkasına sızıp istihbarat toplamak ve kilit noktalardaki kişilere sabotaj düzenlemek ve öldürmekti.

Gign
Ana Madde: GIGN.

Fransız elit anti-terörist timi GIGN herhangi bir terör saldırısına anında müdahale etmek için kurulmuştur. 100'den fazla üyesi bulunan GIGN, başarılı operasyonlnarı ile şanını arttırmıştır.

Spetsnaz
Ana Madde: Spetsnaz.

Rus Spetsnaz'ın ana görevleri: ana ekonomik ve askeri üslerden bilgi toplamak yada bunları yok etmek, sabotaj ve çökertme operasyonları, düşmanlara karşı şiddetli operasyonlar düzenlemek, milis birliklerini kurmak ve eğitmektir.

Yeni Edit

707
Ana Madde: 707.

Özel Görev Birliği olan 707, ilk olarak 120 asker ile 1982'de kurulmuştur, ve ününü dünyaya yaymaktadır. Alman GSG-9 ve Amerikan Delta Force ile birlikte tatbikat yaparlar. Sadece üst düzey silah kullanma, paraşüt, iple sarkma ve dövüş sanatlarında uzman olan askerler "Beyaz Kaplanlar"a katılabilir.

Sozo
Ana Madde: SOZO.

1983'den beri Tayvan'da SWAT ekibi mevcuttur. Ancak, SWAT'ın üzerinde olan Şimşek Ekibi; Çin ve Hong Kong'dan gelebilecek saldırılara karşı 1993 Şubatında kurulmuştur.

Magui
Ana Madde: PLA.

Çin ordusu içinde yer alan bu ilk Özel Kuvvetler 1980'lerin sonlarına doğru kuruldu. Guangzhou'da bulunan keşif birlikleri ile birleştiler ve özel projelerde yer aldılar. 1990'ların sonuna doğru, Özel Kuvvetler Çin Ordusuna bağlı olan 7 kasabayı yönetmeye başladı.

Sdefence
Ana Madde: SAT.

1972'den beri Japonya'da düşman askerlerine ve aktivistlere karşı 8 atak meydana geldi. Japon dini örgüt olan Aum Shinrikyo tarafından 1995'de düzenlenen Sarin gazı saldırısında 12 kişi yaşamını yitirdi ve 5,500 kişi yaralandı. Bir daha böyle saldırıların olmaması için, 1996 Nisanında SAT (Özel Taaruz Ekibi) kuruldu.

Saf
Ana Madde: SAF.

Sessiz, hızlı ve kamufle olan SAF avcısı, sık ormanlar arasında gizlenir ve düşman hareketleri hakkında bilgi toplar. Düşmanlar izlendiklerinin farkına bile varmazlar.

KarakterlerEdit

Oyunda yer alan Anti-Terörist karakterler:

Shop natasha
Ana Madde: Natasha.

Natasha Rus ordusunun 1 numaralı keskin nişancısıdır. En iyi arkadaşının Teröristler tarafından öldürülmesi sonucu intikam almak için Anti-Teröristlere katıldı.

Choijiyoon
Ana Madde: Choijiyoon.

İstihbarat bürosunun bir üyesi olan bu bayan Teröristlerin arasına sızma görevindeydi. Asya Kızıl Ordusu gizli belgelerine bakarken başka bir bayan ajan tarafından kimliği açığa çıkarıldı ve ülkesine kaçmak zorunda kaldı. Gördüğü belgeler hakkında cevaplara ulaşmak için Kontra-Teröristlere katıldı.

Criss icon
Ana Madde: Criss.

Criss deneyimine İngiltere'de bir sıhhiyeci olarak başladı fakat savaş yetenekleri büyük beğeni topladı ve Anti-Teröristlere katılması için emir verildi. Onu çevreleyen her şey koca bir sır gibi, ancak bazı dedikodular onu Rex Enstitüsü ile bağlıyor.

Chngirl01 icon
Ana Madde: May.

Yüksek savaş kabiliyetleri olan ve istihbarat ajansına katılan Asyalı yeni üye. Teşkilatın içinde bile kimliği gizli tutuluyor; kendini oldukça iyi gizledi ve sınıra yakın olan Anti-Terörist kampına girdi ve ilk görevi tek başına bir görevde olan iş arkadaşını izlemekti.

Gerrard icon
Ana Madde: Gerard.

Gerard eski bir SAS üyesidir ve şu sıralar Amerikan PMC (Özel Ordu Kontratlı Şirket) için çalışmaktadır. Ustası olan David Black, Teröristlere gizli SAS belgelerini verdiği için aranmaktadır. Gerard'da David ile birlikte olduğu iddiaları yüzünden SAS'dan ayrıldı.

Hunter
Ana Madde: Keith Icahn.

Icahn Kuzey Avrupa'da doğmuştur. Zombiler neredeyse, o da oradadır ve hepsini öldürmekle ünlüdür. Zombilere karşı beslediği kinin nedenini kimse bilmiyor. Saldırı tipi zombiler ortaya çıktığından itibaren hükümetin kurtarma ekibinde yer almaktadır ve tek amacı tüm zombileri yok etmektir.

Fernando
Ana Madde: Fernando.

İspanya'da ilahiyat fakültesinden mezun olduktan sonra Avrupa'da gezip şeytan çıkarma ayinleri ile ve meşhur silahı olan Kutsal Bomba ile tanınır. Almanya'da bir şeytan çıkarma ayini sırasında öldüğü belirtilir, fakat kimse net olarak bilmiyor.

Marinegirl icon
Ana Madde: Lucia.

Anti-Teröristlerin Garcia donanmasının takım lideridir. Hint Okyanusundaki Teröristler ile yapılan muharebe sonucunda başarılı olmuş ve takım lideri pozisyonuna getirilmiştir. Onun adına yollanmış bombalı bir paket zamanından önce patladığı için şanslıdır, ve takımı ile beraber bu kişinin peşine düşmüştür.

Marineboy icon
Ana Madde: Enzo.

Anti-Teröristlerin Garcia donanmasının bir askeridir. Amacı denizleri korsanlardan temizlemektir. Herhangi bir çarpışmada her zaman en önde olur, ancak sakar kişiliğinden dolayı bir çok kazaya neden olur. Bu karaktere özel 2 kareket vardır: "Güç Gösterisi / Dans".

Natasha2 icon
Ana Madde: Natasha (casual).

Natasha Teröristlere karşı intikamla dolu olan kalbini, bir çok başarılı operasyona rağmen, boşaltamadı. Sonuç olarak, hem bireysel hemde ekip olarak tüm Teröristlere kan kusturmaya başladı...

Alice2 icon
Ana Madde: Alice (Sınırlı Model).

Alice bu kıyafeti Kronos Şirketi'nin genel müdürünün evine bir hizmetçi olarak sızdığı zaman giymişti. Üst sınıf insanların yaşam biçimini çok iyi kavradığı için görevi sorunsuz bir şekilde yerine getirdi.

Walter icon
Ana Madde: Walter.

Walter Aegis Enstitüsü tarafından Vanguard Laboratuarını yok etmek için görevlendirilen paralı askerdir. Kimse onun hakkında pek fazla bilgiye sahip değildir fakat en iyi performansı sergilediği kesindir.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.